

1 020 ₴
Радіус ріжучої частини: 3 мм
Діаметр хвостовика: 6.0
Довжина ріжучої частини:12
Довжина фрези:75
Твердість оброблюваного матеріалу: HRC55
Покриття фрези: TiSAiN
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DJTOL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 6 |
| Наявність підшипника | Ні |